Szanowni Państwo

Pragniemy uprzejmie Państwa poinformować, że założyliśmy w Wieleniu Stowarzyszenie „Przyjaciół Świętego Zygmunta Felińskiego”. Kierujemy się przesłaniem otwartych serc na potrzeby drugiego człowieka, żyjącego obok, dlatego istotą naszej działalności jest wspieranie zadań statutowych Zespołu Domów Pomocy Społecznej prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w naszym mieście.

Zespół Domów od lat doskonali swoją bazę i usługi, tak aby Mieszkańcy i Ich Rodziny mogli być usatysfakcjonowani. Działalność ta została dostrzeżona przez lokalny Samorząd, który nadał Siostrom Zakonnym tytuł „Zasłużone dla Miasta i Gminy Wieleń”. Wysoka jakość usług świadczonych przez Zespół Domów znalazła potwierdzenie w przyznawanych od 10 lat certyfikatach ISO i IQNet, a także w wyróżnieniu brązowym medalem za propagowanie idei jakości, przyznanym przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji w Warszawie.

Jednak potrzeby w zakresie opieki społecznej ciągle rosną i zadania, które ma do wykonania Zespół Domów ustawicznie się rozszerzają, stąd też istnieje konieczność podejmowania nowych wyzwań z dobrej woli i serca. Taką szansę stwarza nasze Stowarzyszenie – jesteśmy blisko człowieka chorego, cierpiącego, samotnego, blisko człowieka w potrzebie.

Stowarzyszenie „Przyjaciół Świętego Zygmunta Felińskiego” jest organizacją pożytku publicznego (OPP).

Jeśli chcesz pomóc o co bardzo prosimy, przekaż darowiznę na konto:

76 1240 3709 1111 0010 5529 4822

Podana dziś ręka drugiemu człowiekowi – jutro może być pomocna nam samym.

Z wyrazami głębokiego szacunku

S. Barbara Borowiak - Prezes Zarządu

Kontakt:

Stowarzyszenie „Przyjaciół Świętego Zygmunta Felińskiego"

ul. Staszica 2
64-730 WIELEŃ

Prezes Zarządu - S. Barbara Borowiak

tel. 67 256 21 99
e-mail: stowpsf@wp.pl

Więcej informacji o Stowarzyszeniu oraz jego działalności znajdziecie Państwo tutaj

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy
Formularz wpłaty
Formularz przelewu

Stowarzyszenie “Przyjaciół Św. Zygmunta Felińskiego” pragnie aktywnie pomagać Zespołowi Domów Pomocy Społecznej w rozwoju bazy rehabilitacyjno-rekreacyjnej przeznaczonej dla Mieszkańców Domu.


To jest miejsce dla Ciebie

Kochasz przyrodę, lubisz spokój, a jednocześnie masz dość samotności lub potrzebujesz opieki PRZYJDŹ DO NAS! Sprawdź naszą ofertę, a przekonasz się, że chcesz u nas zamieszkać.

Zadzwoń 67 25 61 033
  • ZDPS. RM w Wieleniu
  • 12-hektarów wydzielonego terenu
  • 6 budynków o powierzchni użytkowej 8500 m2
  • Stała opieka medyczna
  • Rehabilitacja
  • Terapia
  • ZAPYTAJ